`

Система звітності таємних покупців і висококласного аудиту торгових точок.

Відстежуйте результати перевірок в режимі реального часу і отримуйте аналітику в один клік.

Спробуйте безкоштовно
Швидкий запуск проектів
Легка процедура перевірки звітів
Оперативне представлення результатів візитів

1. Конструктор анкет для якісного аудиту

Створення індивідуальних анкет під різні проекти і завдання. Додавання різних типів питань, інформаційних полів, полів для завантаження файлів, і головне - формульних полів.

2. Формульні поля як в Excel

Додавайте в анкету математичні формули в зручному форматі як в Exel. Це дозволить після затвердження анкети отримувати результат за кожною перевіркою в режимі реального часу.

3. Експорт звітних форм

Експортуйте дані в Exel в різних форматах в залежності від потреб. Одна анкета, архів з декількох анкет або презентація. Використовуйте індивідуальні налаштування експорта, такі як додавання або виключення даних, які відносяться до певних міст, адрес, об'єктів, категорій і т.д.

Можливості системи

Конструктор анкет
Побудова будь-яких типів анкет.
Налаштування полів і оцінок.
Робота з файлами
Завантаження і вивантаження будь-яких типів файлів: аудіо, фото, відео.
Експорт звітів
Різні формати вивантаження аналітики. У тому числі Excel.
Постійний доступ
Доступ клієнта до звітів онлайн,
з будь-яких пристроїв.
Робота з виплатами
Фінансові звіти
для роботи з виплатами зарплат.
Додаток
Мобільний додаток
для польового персоналу.

Зручний і зрозумілий процес роботи

  • 1 Створюєте проект.
  • 2 Додаєте анкету, адреси та план візитів. Розподіляєте людей за адресами.
  • 3 Після роботи в полях, таємні покупці подають звіти з чеками і аудіо- або відеозаписами.
  • 4 Затверджуєте або відправляєте на доопрацювання надані матеріали.
  • 5 Система формує аналітику по всьому проекту в один клік.
Спробуйте безкоштовно
Российский рубль (RUB)
Українська гривня (UAH)
Euro (EUR)
US Dollar (USD)

Ціни

Надані в пакеті анкети дійсні протягом півроку або до моменту закінчення їх кількості, крім спеціальних пакетів "Профі" з гнучкими умовами

Базовий
Доступ до всього функціоналу
Технічна підтримка
Безкоштовне навчання
500 анкет / 95 
Розширений
Доступ до всього функціоналу
Технічна підтримка
Безкоштовне навчання
3000 анкет / 389 
Профі
Пакет з великою кількістю анкет і спеціальними вигідними умовами.
Чим більше анкет
тим вигідніше ціна.

Відгуки наших клієнтів

Олександр Бєлінський
Менеджер звітності агентство Планограмма

Будь-якій великій компанії потрібен гарний помічник в автоматизації сбору звітності і контролі роботи проектів загалом. На стадії розвитку ми зайнялись пошуками комплексного рішення для організації роботи персоналу...

Читайте відгук повністю
Олена Борис
Менеджер проектів, ГК «Євразія»

Із системою Промоплан працюємо вже не перший рік. Що можу сказати про систему в цілому, чудово підходить для управління проектами! Ви створюєте проект і звітну форму для співробітників проекта самостійно, виходячи з потреб...

Читайте відгук повністю
Анна Валова
Старший регіональний менеджер, ARK Group

З великим задоволенням користуюсь Промопланом. Була приємно здивована зручним інтерфейсом і тим, що програма дуже легка у використанні – розібратись у ній і почати користуватись я змогла самостійно...

Читайте відгук повністю
Олександр Бєлінський
Менеджер звітності агентство Планограмма

Будь-якій великій компанії потрібен гарний помічник в автоматизації сбору звітності і контролі роботи проектів загалом. На стадії розвитку ми зайнялись пошуками комплексного рішення для організації роботи польового персоналу. Також була потрібна можливість керувати створенням звітної форми для персоналу кожного з проектів. Крім того, нам був був потрібен інструмент, що масштабується, щоб не тільки керувати величезною кількістю нової інформації, але й підтримувати швидкий ріст команди співробітників.
Так ми дізналися про ситему Промоплан. Цей інструмент не тільки відповідав суворим вимогам безпеки нашої компанії, але й пропонував унікальне поєднання функцій, актуальних для команди: організацію та пошук матеріалів та учасників команди по місцю розташування, планування і створення звітних форм для персоналу, що виходить із потреб кожного проекта, відстеження подачі і затвердження кожного звіту, відстеження статуса готовності матеріалів у рамках окремих робочих процесів і можливість бачити прогрес всієї роботи в реальному часі.
Позитивні моменти, які ми виділили для себе в роботі, це оперативна реакція з боку служби підтримки. Можливість здійснювати комунікацію зі співробітниками проекта прямо в задачі. Це дає можливість всім учасникам одразу бачити всі оновлення по проекту і завжди бути в курсі. Зручний та зрозумілий інтерфейс, що робить Промоплан цінним та необхідним продуктом для будь-якого співробітника і керівника.
На сьгоднішній день саме Промоплан на 100% допомагає нам в нашій роботі.

Згорнути
Олена Борис
Менеджер проектів, ГК «Євразія»

Із системою Промоплан працюємо вже не перший рік. Що можу сказати про систему в цілому, чудово підходить для управління проектами! Ви створюєте проект і звітну форму для співробітників проекта самостійно, виходячи з потреб клієнта. В цілому гнучка система "конструктора" дозволяє Вам створити форму звітності з нуля і налаштувати ії під будь-який формат задач персоналу: додавання фото, заповнення різноманітних таблиць. Можна вибрати, які саме дані потрібно обов'язково вносити в звітну форму для подачі звітів персоналом, наприклад, не заповнивши графік роботи, співробітник не зможе подати звіт.
Система сповіщень персонала заздалегідь відправляє нагадування про строки своєчасної подачі звітів, і якщо звіт буде прострочено, система також сповістить про це співробітника і менеджера проекта. За необхідності наші клієнти можуть в онлайн-режимі слідкувати за роботою співробітників і якістю подачі звітів.
Дуже зручні можливості експорта даних звітів, фотографій і файлів у різних форматах. Польовий персонал може подавати звіти через мобільний додаток, наприклад, вони можуть робити фото викладки товару безпосередньо в магазині через додаток.
Хотілося б відмітити і оперативність роботи команди підтримки, питання вирішуються якісно і швидко.
Отож, якщо у Вашої компанії є необхідність в автоматизації збору даних із співробітників або у введенні єдиної форми звітності, рекомендую Вам систему Промоплан та її доброзичливу команду!

Згорнути
Анна Валова
Старший регіональний менеджер, ARK Group

З великим задоволенням користуюсь Промопланом. Була приємно здивована зручним інтерфейсом і тим, що програма дуже легка у використанні – розібратись у ній і почати користуватись я змогла самостійно, без допомоги техпідтримки.

Радує те, що програма дуже швидко працює і опрацьовує дані – так, всі дані, що я ввела, моментально фіксуються, і нема потреби додатково кожен раз їх зберігати.

Дуже радує система сповіщення про пропущені звіти, незаповнені у звітах графи – це дозволяє допустити мінімальну кількість помилок і завжди мати можливість себе перевірити, чи все занесено і виконано.

Єдиним моментом, який зразу хотілося б виправити – це можливість мультизавантаження фотографій. Цей недолік був оперативно виправлений, за що величезна подяка службі підтримки і розробникам. Взагалі окремий приємний момент, що дуже рідко де зустрічається – це дуже грамотна і ввічлива команда, що обслуговує Промоплан. Оперативність, доброзичливість і просто турботливе ставлення до користувачів підкупає. Дуже дякую!

Згорнути
Зацікавилися?
Спробуйте безкоштовно.

Ви можете спробувати Promoplan.
Ми проведемо презентацію і дамо вам 10 безкоштовних анкет на 7-денний демо період.

Спробуйте безкоштовно